BĄDŹ ZDROWA!
BĄDŹ SZCZUPŁA!
BĄDŹ PIĘKNA!
TWOJA KONDYCJA
TWOJE PSYCHE
TWOJE DZIECKO
 
PROGRAM
ANALIZY DIETY
opis programu
krok po kroku
ceny i warunki
PROGRAM
ODCHUDZANIA OPIEKA
opis programu
krok po kroku
ceny i warunki
 szukaj na stronie:
  

jesteś w: strona główna / PROGRAM INDYWIDUALNEJ ANALIZY DIETY
 

START

Zarejestruj się
Zarejestruj się

FUNKCJE PROGRAMU
FUNKCJE PROGRAMU
Abonamenty
Abonamenty

FAQ
FAQ

MASZ PYTANIA? NAPISZ!
MASZ PYTANIA? NAPISZ!powrót

Indywidualna Analiza Diety
FUNKCJE PROGRAMU:


Program Indywidualnej Analizy Diety służy do szybkiego i wygodnego kontrolowania ilości spożytych kalorii oraz składników odżywczych - białek, tłuszczów i węglowodanów. Program może być wykorzystywany zarówno do wyliczania bieżącego spożycia, jak też do planowania posiłków na dni następne.

Korzystając z Programu możesz:

Sprawdzić ile kalorii, białka, tłuszczu
i węglowodanów ma wybrany produkt lub potrawa.


Wartości mogą być przedstawiane zarówno w przeliczeniu na 100g produktu jak też na dowolnie określoną wielkość porcji wyrażoną w gramach. Jeśli nie wiesz jak określić wagę zjedzonej porcji (nie masz wagi kuchennej) - nasz Program zrobi to za Ciebie. Wybierając dowolny produkt otrzymasz dokładne informacje o tym ile waży standardowa porcja np. opakowanie, kromka, sztuka itp.


Podsumować ilość kalorii, białka, tłuszczu
i węglowodanów zawartych w danym
posiłku lub zjedzonych w ciągu
całego dnia.


Przeglądać listy zjedzonych produktów oraz wyniki obliczeń i analiz z poprzednich dni.


Jest to możliwe dzięki funkcji przechowywania analiz. Wszystkie Twoje analizy są przechowywane na naszym serwerze przez cały okres trwania Twojego abonamentu, a także przez 6 miesięcy od jego zakończenia. Dzięki temu, nawet robiąc kilkumiesięczną przerwę w kontroli Twojej diety (np. na czas wyjazdu) po ponownym wykupieniu abonamentu ciągle masz dostęp do wyników swoich wcześniejszych analiz. Pozwala to na naprawdę długoterminową kontrolę Twojej diety. Oczywiście jeśli zechcesz - wszystkie Twoje dane mogą być usunięte z naszego serwera wcześniej.


Obejrzeć na przejrzystych wykresach porównanie ilości spożywanych przez Ciebie kalorii, białka, tłuszczu lub węglowodanów w dowolnie określonym przedziale czasu np. miesiąca.


Ta funkcja w połączeniu z modułem kontroli wagi pozwala długoterminowo kontrolować efekty swojej diety, a w oparciu o uzyskane wyniki planować dietę na przyszłość.


Wprowadzać zmiany w listach produktów zjedzonych w dowolnym dniu.


Zaplanować i wydrukować dostosowane do Twoich potrzeb menu na najbliższe dni.


Wcześniejsze planowanie posiłków pozwala łatwiej kontrolować dietę i wagę.


Gwarantujemy Ci też całkowitą prywatność
i dyskrecję.


Tylko Ty masz dostęp do swoich analiz. Żadna inna osoba nie może ich ani przeglądać, ani edytować. Chyba, że udostępnisz jej swój login i hasło.Dodatkową, bardzo przydatną funkcją programu jest Moduł Kontroli Wagi. Dzięki niemu możesz:

Policzyć i ocenić swój aktualny
wskaźnik masy ciała - BMI


Kontrolować swoją masę ciała obserwując na wykresach jak zmieniała się na przestrzeni dowolnie wybranego przedziału czasowego (dni, miesięcy, a nawet lat - zależnie od tego jak długo korzystasz z Programu). Jednocześnie liczone jest Twoje BMI - widzisz nie tylko wynikające z obliczeń wartości, ale też odpowiedni kolor wskazuje czy Twoja masa ciała w danym okresie była w normie czy poza nią.


Na czytelnych wykresach obserwować wpływ Twojej diety na Twoja wagę. To funkcja przeznaczona dla osób korzystających z Programu indywidualnej Analizy Diety przez okres kilku miesięcy. Pozwala bardzo dokładnie zaobserwować, jak zjadane ilości wpływają na Twoją masę ciała.Jesteśmy przekonani, że Ty również docenisz wygodę i łatwość obsługi Programu Indywidualnej Analizy Diety. Dzięki zastosowaniu obsługi intuicyjnej - by korzystać z Programu nie będziesz nawet potrzebowała żadnej instrukcji. Nasi programiści postarali się, by ten zaawansowany system, był dziecinnie prosty w obsłudze. Logując się w Programie krok po kroku będziesz prowadzona przez jego funkcje. Spróbuj - Ty też będziesz zadowolona!

Chcesz zobaczyć jak działa Program Indywidualnej Analizy Diety? ZAJRZYJ TUTAJ >>>
| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Informacja o cookies |

(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2006
Wszystkie zdjecia i artykuly zamieszczone na tych stronach sa chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i uzywanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jak schudnąć - odchudzanie, diety, porady dietetyczne, dieta, dietetyk. Zdrowa żywność, zdrowe odżywianie i zdrowe żywienie. Dieta uroda i zdrowie. Dietetycy pomagają schudnąć