Dieta, skuteczne odchudzanie
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow BĄDŹ ZDROWA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow BĄDŹ SZCZUPŁA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow BĄDŹ PIĘKNA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow TWOJA KONDYCJA
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow TWOJE PSYCHE
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow TWOJE DZIECKO
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow AKTUALNOŚCI
Sprawdź co powie nasz dietetyk...
Twoja obecna waga kg
Ile chciałabyś ważyć kg
Twój wzrost cm
SZUKAJ NA STRONIE:

ZOBACZ NASZE
WSZYSTKIE PROGRAMY
Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow
Indywidualna dieta - skuteczna, bo dopasowana
do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości.
Stały kontakt i opieka dietetyka on-line
opinie klientów Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow
dowiedz się więcej Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Program Odchudzania OPIEKA poznaj opinie Twoich poprzednikow


PROGRAM INDYWIDUALNEJ ANALIZY DIETY - doskonały sposób na odchudzanie

TWOJA MAPA
ZDROWIA I URODY
Atrakcyjne
Zniżki

z Kartą
Stałego
Klienta
FOOD LINE
NASI PARTNERZY:
fitness, kosmetyka, zdrowie


SONDY

Jak odchudzasz się najczęściej?
Zmieniam dietę
Zaczynam ćwiczyć
Zmieniam dietę i ćwiczę
Kupuję preparaty wspomagające odchudzanie
Wszystkie powyższe
Mam inne metody
wyniki sondy

Strona startowa
Dodaj do ulubionych

Zostaliśmy wyróżnieni przez:
Ciekawa Strona


Strona wyróżniona przez Katalog
 Ciekawych Stron


Subskrypcja kanału RSS

Kanał TwojaDieta.pl


  jesteś w: strona główna / odchudzanie
Program Odchudzania OPIEKA: poznaj opinie Twoich poprzedników
|

Z pewnością nie raz rozpoczynałaś już odchudzanie stosując diety z gazet czy wskazówki przyjaciółek. Miałaś nadzieję, że tym razem na pewno wytrwasz. Po kilku dniach wysiłków entuzjazm jednak mijał, a niewielkie efekty nie zachęcały do dalszej walki. Tak zwykle kończą się samodzielne próby odchudzania dietami, które nie są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ale czy warto skorzystać z porady specjalisty?

W Twoim życiu może się naprawdę dużo zmieć, jeśli skorzystasz z pomocy specjalistów i zastosujesz dietę, która jest dobrze dopasowana do Twoich potrzeb.

Program Odchudzania OPIEKA to rozwiązanie, które zapewni Ci profesjonalne i skuteczne podejście do odchudzania. Dietetycy skutecznie pomogą Ci zadbać o szczupłą sylwetkę. Poznaj opinię tych którzy skorzystali z Programu Odchudzania OPIEKA.  Pamiętaj, że nikt nie jest skazany na nadwagę czy otyłość! Tylko od Ciebie zależy czy dasz sobie szansę i schudniesz raz na zawsze!

DLA PRZYJACIÓŁKI CZY DLA WROGA ?
CZY WARTO WYDAWAĆ PIENIĄDZE NA PROGRAM „OPIEKA” ?

Zastanawiasz się czy warto wydać na odchudzanie 290 zł? Program trwa 30 dni, a więc za każdy dzień zapłacisz 9,67 zł. Mniej więcej tyle kosztuje... np. zestaw w McDonald's. Czy to dużo czy mało? Czy warto? Zatrzymaj się przez chwilę i pomyśl o tych wszystkich próbach podjętych w trosce o Twoją sylwetkę… Przypomnij sobie np. nieskuteczne herbatki „poprawiające” przemianę materii, „cudowne” preparaty odchudzające, kosmetyki zmniejszające ilość tłuszczu, zabiegi kosmetyczne i masaże...
Jeśli z nich korzystałaś to postaraj się policzyć ile na to wydałaś? Najprawdopodobniej duuuuużo więcej niż kosztuje ten program. A różnica jest zasadnicza – bo korzystając z Programu OPIEKA naprawdę schudniesz, a do tego zmienisz na stałe nawyki żywieniowe, nauczysz się zdrowo jeść, tak by później już znów nie przytyć. Przekonaj się, że warto! A oto co piszą nasi Klienci:

 Ten program spełnił moje oczekiwania – uwierzyłam, że mogę schudnąć i już teraz wiem, że będę chudła. Nie wiem, czy program wart jest swojej ceny, bo nigdy przedtem nie korzystałam z porad dietetyczki i nie mam porównania. Natomiast w stosunku do programu Herbalife, który był o wiele droższy, a chodziłam głodna i nie było żadnego efektu – Program Opieka był wart nawet większych pieniędzy. Poza tym, kiedy się wie, że ktoś poza mną panuje nad całym tym przedsięwzięciem, nie wpada się w panikę, w ramach, której kupuje się coraz to nowe nowinki a po paru dniach zarzuca je. Wiedziałam, że przez ten miesiąc robimy tak, jak Pani  dyktuje i nic nie „fisiowałam”. Poleciłabym program przyjaciółce – powiem więcej, zrobię to.”

Iza z Warszawy, lat 33

 

 „Program OPIEKA to moim zdaniem bardzo skuteczna pomoc przy odchudzaniu. Program nie jest tani ale uważam, że warto było. Wydałam wcześniej dużo pieniędzy na tabletki wspomagające odchudzanie, zupki w proszku zastępujące normalne posiłki, wyszczuplające mikstury do ciała  i nic, żadnego efektu. Natomiast zastosowanie się do programu dało bardzo wymierny efekt – 8 kg w 5 tygodni!!! Odchudzam się nadal i zmieniłam nawyki żywieniowe. Poleciłam już kilku osobom kontakt z Waszą Poradnią i uważam, że przestrzeganie odpowiedniej diety jest jedynym skutecznym sposobem pozbycia się nadwagi.”

Beata J., lat 42

 
„Program spełnił moje oczekiwania a nawet więcej i był wart swojej ceny. Już polecam ten system moim przyjaciółkom.”

 Zadowolona Małgorzata z Łodzi, lat 37

 

 „(...) program spełnił moje oczekiwania. Cena jest spora, ale z drugiej strony wydatek ten jest jednorazowy, a w zamian otrzymałam dietę, która jest dopasowana w 100% do moich upodobań i stylu życia. A na dodatek mogę ją w przyszłości ponownie zastosować. ”

Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

 

CO JEST NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ PROGRAMU
ZDANIEM NASZYCH KLIENTÓW?

Wymierna utrata kilogramów to oczywiście największa zaleta programu. Aby odchudzanie mogło przebiegać sprawnie, potrzebna jest także pomoc osoby, która będzie wspierała nas w trudnych chwilach. Takie wsparcie zapewnia przez cały czas trwania abonamentu (30 dni) Twój indywidualny dietetyk. Przeczytaj co na temat współpracy z dietetykiem programu mają do powiedzenia niektórzy Klienci: 

 „Największą zaletą programu jest stały kontakt z dietetykiem. Można w każdej chwili zwrócić się do specjalisty z wątpliwościami, a na odpowiedź nie trzeba czekać długo. W moim przypadku zaledwie kilka godzin do jednego dnia.”

 Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

 

„(...) stałe wsparcie i możliwość kontaktu z dietetykiem są dodatkowym bodźcem zachęcającym do przestrzegania zasad diety.”

 Beata J., lat 42

 

"Porady, wskazówki żywieniowe, a przede wszystkim świadomość, że ktoś pomaga mi w tych moich zmaganiach z kilogramami, pisze do mnie, pyta o moje samopoczucie. Myślę , że w moim przypadku zadziałało sumienie. Nie tylko mi zależało na schudnięciu, ale również osobie która się mną „opiekowała” no więc jak mogłabym się objadać? To byłoby nie fair."

Katarzyna z Warszawy, lat 27

 

„Najbardziej podobała mi się możliwość szybkiego kontaktu z dietetykiem i możliwości modyfikacji diety według moich potrzeb.”

Zadowolona Małgorzata z Łodzi, lat 37

 

„Największą zaletą programu jest oczywiście możliwość indywidualnych konsultacji z dietetykiem w każdej chwili (szczególnie w momentach zwątpienia!) i fakt, ze przygotowanie potraw naprawdę wymagało minimum wysiłku i czasu.”

 Dorota – lat 35, zabiegana mama 3 chłopców

 

„Podobało mi się dostosowanie posiłków do trybu dnia (np. możliwość przygotowania sałatek na drugi dzień do pracy), i prostota wykonania dań.”

 Iza – asystentka z Warszawy, lat 30

 

„Dla mnie głównymi zaletami są: kontakt mailowy, możliwość zadawania pytań o każdej porze, elastyczność czasowa, zaangażowanie konsultantki, dostosowanie diety do moich upodobań kulinarnych”

 Ania, nauczycielka, lat 27

 

"Prostota przygotowanych zestawów, dostosowanie zestawów do moich godzin pracy możliwości przygotowania posiłku."

 Ewa z Warszawy, lat 45

 
"Największa zaleta -  brak stresów związanych z tym, czy wszystko robię dobrze, czy nie zaszkodzę sobie, czy może powinnam kupić jakieś nowe cudo... czy to działa, czy nie działa... dałam sobie i Wam miesiąc – i było warto."

 Iza z Warszawy, lat 33

 


ZOBACZ JAK WYGLĄDA DIETA?

Być może boisz się tego jak będzie wyglądać Twoja nowa dieta? Jesteś zapracowana, masz bardzo mało czasu dla siebie, a może prowadzisz nieregularny tryb życia.... Nie martw się, bo żadna z tych sytuacji nie stanowi dla nas problemu! Proponowane przez nas diety są w 100% dopasowane do stylu życia każdego Klienta osobno i biorą pod uwagę zarówno Twój czas, który możesz przeznaczyć na przygotowanie posiłków jak i Twoje preferencje smakowe. Posłuchaj tych, którzy stosowali już nasze diety:

„Dieta, którą dla mnie opracowano spełniła moje oczekiwania – jest smaczna, urozmaicona, a co najważniejsze posiłki są szybkie w przygotowaniu. Nie odczuwałam dokuczającego uczucia głodu.”

 Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

 
 „Dieta była bardzo smaczna, nie czułam głodu.”

 Iza – asystentka z Warszawy, lat 30

 

„Byłam trochę głodna, ale tylko w pierwszym tygodniu. Posiłki były smaczne. Posiłki były smaczne. Kilka potraw zagościło u nas na stale :) Szczególnie cenie sobie pomysły na lekkie sałatki.”

 Dorota – lat 35, zabiegana mama 3 chłopców

 
„Dla mnie dieta była smaczna , posiłki wystarczające, nie odczuwałam głodu”

 Ewa z Warszawy, lat 45

 

„Bardzo doceniam to, że posiłki są smaczne i ich przygotowanie zajmuje mi naprawdę niewiele czasu.”

 Beata J., lat 42

 

Dieta była bardzo smaczna i naprawdę nie czułam się głodna. Mój organizm tak przyzwyczaił się do takiego schematu odżywiania, że teraz nadal stosuję przekazane mi zalecenia żywieniowe.

 Katarzyna z Warszawy, lat 27

 

Pierwsze dni były trudne. Dieta oczyszczająca wymaga silnej woli, ale potem było już coraz lepiej. Posiłki smaczne i objętościowo duże. Miałam kryzysowe momenty, ale szklanka soku warzywnego ratowała mnie w trudnych chwilach. I co bardzo ważne: cały czas czuję przypływ energii.

Beata z Warszawy, lat 42

 

PRZEKONAJ SIĘ ILE MOŻESZ Z NAMI SCHUDNĄĆ?

Każdy z nas jest inny i dlatego trochę inaczej reaguje na dietę. Jesteśmy jednak dumni z tego, że od początku istnienia naszego Programu KAŻDY kożstający z niego Klient schudł! Mniej lub więcej, ale nie zdarzyli się Klienci, którzy wiernie stosowali się do naszych zaleceń i nie schudli w ogóle! Każdy może pochwalić się jakimiś osiągnięciami. A oto statystyki:

 PRZED PROGRAMEM "OPIEKA"

 

PO 4 TYGODNIACH

ŚREDNIA UTRATA KILOGRAMÓW

 

   – 4,2 kg

(choć zdarzają się też Klienci, którzy w tym czasie chudną nawet 6-8 kg)

ŚREDNIA UTRATA CM W PASIE

 

   –  5,6 cm

 

ŚREDNIA UTRATA CM W BIODRACH

 

   –  3,7 cm

 

 

ZAKOŃCZENIE PROGRAMU i CO DALEJ?

Po zakończeniu miesiąca Programu wielu naszych Klientów decyduje się wykupić abonament ponownie i kontynuować odchudzanie razem z nami. Ale nie jest to konieczne. Bowiem uczestnictwo w Programie Odchudzania OPIEKA to nie tylko wymierna utrata kilogramów. To także rodzaj szkoły poprawnego odżywiania. Dzięki możliwości stałego kontaktowania się i zadawania pytań dietetykowi współpraca z nami pomoże Ci tak ukształtować Twoje nawyki żywieniowe, byś po zakończeniu Programu mogła bez trudu poradzić sobie z samodzielnym komponowaniem diety.„(...) Jadam teraz regularnie małe porcje. Nauczyłam się wybierać produkty korzystne dla zdrowia i diety. W przyszłości mam zamiar powtórzyć skomponowaną dla mnie dietę.”

 Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

 
 „Postanowiłam nie zaśmiecać swojego organizmu zbędnymi produktami a zwłaszcza słodyczami, których nie tknęłam przez 5 tygodni, mimo tego że mam dwójkę dzieci, które ciągle domagają się słodyczy. Okazuje się, że można żyć bez czekolady i lodów!!! Warto bo moje ubrania są teraz o 2 rozmiary mniejsze i mam mnóstwo energii. Oczywiście zamierzam nadal korzystać z opieki dietetyka i po osiągnięciu wagi „właściwej” przejść na dietę docelową, pozwalającą utrzymać masę ciała na stałym poziomie.”

 Beata J., lat 42

 

„Nauczyłam się zestawiać posiłki, poznałam kilka fajnych przepisów, które będę nadal stosować.”

 Iza – asystentka z Warszawy, lat 30

 
„(..) nauczyłam się zdrowego odżywiania, w przyrządzanych posiłkach zaczęłam używać więcej produktów niskokalorycznych i zastępować nimi produkty tuczące, poznałam wiele nowych i smacznych przepisów na niskokaloryczne posiłki Oczywiście dalsze moje odchudzanie opierać się będzie na zaleceniach które dostałam podczas programu.”

 Anna Kowalska, lat 27

 

„Udział w programie pozwolił mi zrozumieć co należy jeść i jak. Wcześniej często miałam wrażenie, że cały dzień "nic nie jem", pół dnia jestem głodna a przybierałam na wadze regularnie.”

Ania, nauczycielka, lat 27

 

Na koniec każdego Klienta posimy o ocenienie
naszego Programu w skali od 0 do 10

 Jesteśmy dumni z wyniku!

 ŚREDNIA OCENA PROGRAMU OPIEKA

 to 9,4 pkt !

 

Jeśli Ty także chcesz skorzystać z Programu Odchudzania OPIEKA? kliknij >>>
 

Powyżej przytoczono rzeczywiste wybrane wypowiedzi kilku Klientek, które skorzystały z Programu Odchudzania OPIEKA i przesłały nam swoją opinię na jego temat.

 


Ilość głosów: 33 / Wasza ocena: 7/10
   
  
odchudzanie
Jak nie przytyć w Święta?
Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w ciągu całego roku. Masz wtedy dużo czasu na rozmowy z najbliższymi, ...
.: więcej

odchudzanie
Rozmowy z dietetykiem: efekt jo-jo
Masz problem dietetyczny? Nie umiesz sobie z nim poradzić? Zdaj się na opinię ekspertów! Wraz z dzisiejszym wywiadem rozpoczynamy ...
.: więcej

Zasada pierwsza - Wyznacz sobie realny cel
Wytyczenie celu bardzo pomaga w chwilach słabości. Zostało to już udowodnione naukowo. Kiedy kuszą zapachy z kuchni lub słodkości ...
.: więcej

Zasada siódma - jedz regularnie; małe, ale częste posiłki
Jedzenie częstych, ale małych posiłków sprzyja lepszemu wykorzystaniu przez organizm zawartych w pokarmach białek, witamin ...
.: więcejilosc komentarzy: 6
valeria (20:47, 2006-07-06)
komentarz:
cały kraj chwali ten program hihi
Ania (11:46, 2006-07-10)
komentarz:
ooo widze ze wykorzystaliscie moja opinie o programie :) bardzo sie ciesze :)) i przy okazji chcialam napisac ze dalej utrzymuje osiagnietą dzieki wam wage. Niedługo zglosze sie ponownie bo bede chciala zrobic prezent mojej koezance i pomyslalam ze kupie jej wlasnie abonament na opiekę :)) Pozdrowienia. Ania
Teresa47 (18:48, 2006-07-18)
komentarz:
Dzień dobry. Chciałam porgatulować Panstwu tego pomysłu. Bardzo mi się ten program podoba. Dojrzewam od jakiegoś czasu do decyzji żeby tez odchudzić się razem z Wami. Wasz serwis znam już od kilku lat i chyba właśnie nadszedł ten czas kiedy także ja poproszę Was o pomoc w zurzeciu tego balastu kilogramów jaki na sobie noszę. Cieszę się że jesteście. Teresa z Mławy
grubcio (15:20, 2006-08-17)
komentarz:
tez bym sie z wami chciala odchudzac. mam przynajmniej 10 kg do zrzucenia
Emi (09:51, 2006-09-26)
komentarz:
Bardzo mi się podoba ten program
kitol (15:18, 2006-09-26)
komentarz:
zgadzam się, używam już 6 miesiąc

FOODLINE informuje, ze publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami uzytkowników serwisu twojadieta.pl i nie ponosi odpowiedzialnosci za ich tresc.


| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Informacja o cookies |

(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2006
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jak schudnąć - odchudzanie, diety, porady dietetyczne, dieta, dietetyk. Zdrowa żywność, zdrowe odżywianie i zdrowe żywienie. Dieta uroda i zdrowie. Dietetycy pomagają schudnąć