Dieta, skuteczne odchudzanie
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ ZDROWA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ SZCZUPŁA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ PIĘKNA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJA KONDYCJA
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE PSYCHE
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE DZIECKO
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie AKTUALNOŚCI
Sprawdź co powie nasz dietetyk...
Twoja obecna waga kg
Ile chciałabyś ważyć kg
Twój wzrost cm
SZUKAJ NA STRONIE:

ZOBACZ NASZE
WSZYSTKIE PROGRAMY
Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
Indywidualna dieta - skuteczna, bo dopasowana
do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości.
Stały kontakt i opieka dietetyka on-line
opinie klientów Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
dowiedz się więcej Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie

  jesteś w: strona główna / PROGRAM ODCHUDZANIA OPIEKA
 

CO ZROBIĆ ABY SKORZYSTAĆ
Z PROGRAMU ODCHUDZANIA OPIEKA


Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu zarejestruj się.

  Możesz to zrobić >>TUTAJ

Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną dietę w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb i trybu życia musimy Cię dobrze poznać dlatego dokładnie wypełnij ankietę, którą znajdziesz >>TUTAJ. Ankieta jest dość długa, ale to właśnie dzięki tym informacjom będziemy mogli naprawdę dostosować dietę do Twoich potrzeb.


Opłać abonament - możesz to zrobić przelewem bankowym lub przekazem pocztowym. O tym ile kosztuje i jak opłacić abonament przeczytasz >>TUTAJ.


Kiedy tylko bank poinformuje nas o Twojej wpłacie prześlemy do Ciebie list potwierdzający aktywację abonamentu (zwykle trwa to 2-3 dni robocze od dnia w którym wpłaciłaś pieniądze na nasze konto). Od tej pory przez cały miesiąc jesteśmy do Twojej dyspozycji.Co Cię czeka w ciągu tego miesiąca?

 • Poniżej ogólny plan przebiegu programu - jest to plan, który w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb może być przez dietetyka modyfikowany (oczywiście po ustaleniu tego z Tobą) np. nie każdy Klient może przejść przez dietę oczyszczającą - wtedy dietetyk proponuje inne rozwiązania, najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb).

 • W pierwszym tygodniu - wspólnie przeanalizujemy Twoją dotychczasową dietę - pokażemy Ci jakie błędy popełniasz i jak można temu zapobiec. Przez ten tydzień będziemy też pracowali nad ułożeniem Twojego planu odchudzania. Dietę układamy zawsze po zebraniu szczegółowego wywiadu na Twój temat - służy nam do tego m.in. ankieta wstępna, którą wypełniasz oraz korespondencja z dietetykiem, który przez pierwszy tydzień programu korespondując z Tobą ustala szczegóły niezbędne do tego, by przygotować dietę naprawdę w pełni dopasowaną do Ciebie.

 • Pod koniec pierwszego tygodnia (jeśli dietetyk nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań) otrzymujesz naszą autorską dietę oczyszczającą (na 3, 5 lub 7 dni - to także ustala dietetyk wspólnie z Tobą). Jeśli dieta oczyszczająca nie jest wskazana otrzymasz dietę przygotowawczą, która przygotuje Cię do dalszego odchudzania lub od razu przejdziemy do kolejnego etapu czyli do diety indywidualnej. Przez cały czas dietetyk wspólnie z Tobą wybiera najlepsze rozwiązania.

 • W drugim tygodniu - otrzymasz już indywidualne menu i zaczniesz je stosować. Dieta będzie dokładnie rozpisana na posiłki - otrzymasz dokładne przepisy wraz z ilościami i sposobem przygotowania poszczególnych potraw.
  Przygotowując dietę uwzględnimy nie tylko Twoje upodobania kulinarne i styl życia, ale także Twoje przyzwyczajenia i charakter pracy. Nawet stopień trudności przepisów dostosujemy do Twojego czasu i umiejętności - jeśli brak Ci czasu dania, które znajdą się w Twojej diecie będą szybkie i proste w przygotowaniu, a jednoczenie oryginalne i smaczne! Jeśli lubisz bardziej wykwintną kuchnię to także się do tego dostosujmy.
  Dietetyk przygotuje dla Ciebie dietę w postaci 7 w pełni zbilansowanych zestawów, które będziesz stosować w czasie dalszego trwania programu (zestawy są przez dietetyków tak komponowane, że większość Klientów stosuje je także przez kilka tygodni po zakończeniu abonamentu).

 • W trzecim i czwartym tygodniu - masz możliwość bezpłatnych modyfikacji otrzymanej diety. Mimo, że dieta którą od nas otrzymasz będzie dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań to dodatkowo przez cały czas trwania Programu będziesz mieć możliwość jej bezpłatnej modyfikacji przez dietetyka (modyfikacje nie obejmują przygotowywania nowych zestawów). Jeśli cokolwiek nie odpowiadałoby Ci w diecie - dietetyk przygotuje dla Ciebie odpowiednie zmiany.

 • Stały kontakt, wsparcie i konsultacje z dietetykiem przez cały miesiąc abonamentu. Twój opiekun-dietetyk przez cały czas trwania programu jest z Tobą w ciągłym kontakcie i wspólnie z Tobą pracuje na Twój sukces. W każdej chwili możesz się skontaktować ze swoim dietetykiem poprzez Internet. Dietetyk będzie odpowiadał na Twoje pytania, wspierał w trudnych chwilach, motywował do dalszego odchudzania. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedz dietetyka to 2 dni robocze, jednak najczęściej dietetyk odpowiada znacznie szybciej, zwykle w ciągu kilku godzin. Dietetycy Poradni Żywieniowej FOOD LINE są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania Programu.

 • Po miesiącu zdecydujesz czy chcesz dalej korzystać z Programu - jeśli tak - przygotujemy dla Ciebie kolejne smaczne i zdrowe menu. Uwaga! Ponieważ w pierwszej edycji programu dietetyk zdążył już dobrze poznać Ciebie, Twoje preferencje i potrzeby to w drugiej edycji programu nie musi już poświęcać tygodnia na poznawanie Ciebie. Dlatego też w drugiej edycji Programu OPIEKA otrzymujesz więcej zestawów diety indywidualnej - dietetyk przygotuje dla Ciebie nie 7, a 10 zestawów diety. W dalszym ciągu masz oczywiście możliwość ich modyfikowania przez dietetyka oraz stałych konsultacji mailowych.
Co zrobić aby skorzystać z Programu Odchudzania OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Ile kosztuje i jak wykupić abonament na Program OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Dowiedz się więcej o Programie Odchudzania OPIEKA.
Zajrzyj TUTAJ >>>

POLICZ SWOJE BMI i sprawdz czy powinnaś się odchudzać.
Zajrzyj TUTAJ >>>
| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Informacja o cookies |

(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2006
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jak schudnąć - odchudzanie, diety, porady dietetyczne, dieta, dietetyk. Zdrowa żywność, zdrowe odżywianie i zdrowe żywienie. Dieta uroda i zdrowie. Dietetycy pomagają schudnąć