Dieta, skuteczne odchudzanie
Dieta, skuteczne odchudzanie
LOGIN     HASŁO    
ZAREJESTRUJ SIĘ  Czy warto?  Zapomniałaś hasła?
Nasze programyDiety i odchudzanieZdrowieUrodaFitnessPsycheDziecko i ciążaKuchnia i przepisyWarto wypróbować
jesteś w: strona główna / Program Odchudzania OPIEKA


Opinie Klientów

"Ten program spełnił moje oczekiwania - uwierzyłam, że mogę schudnąć i już teraz wiem, że będę chudła. Nie wiem, czy program wart jest swojej ceny, bo nigdy przedtem nie korzystałam z porad dietetyczki i nie mam porównania. Natomiast w stosunku do programu Herbalife, który był o wiele droższy, a chodziłam głodna i nie było żadnego efektu - Program Opieka był wart nawet większych pieniędzy. Poza tym, kiedy się wie, że ktoś poza mną panuje nad całym tym przedsięwzięciem, nie wpada się w panikę, w ramach, której kupuje się coraz to nowe nowinki a po paru dniach zarzuca je. Wiedziałam, że przez ten miesiąc robimy tak, jak Pani dyktuje i nic nie "fisiowałam". Poleciłabym program przyjaciółce - powiem więcej, zrobię to."
Iza z Warszawy, lat 33

"Program OPIEKA to moim zdaniem bardzo skuteczna pomoc przy odchudzaniu. Program nie jest tani ale uważam, że warto było. Wydałam wcześniej dużo pieniędzy na tabletki wspomagające odchudzanie, zupki w proszku zastępujące normalne posiłki, wyszczuplające mikstury do ciała i nic, żadnego efektu. Natomiast zastosowanie się do programu dało bardzo wymierny efekt - 8 kg w 5 tygodni!!! Odchudzam się nadal i zmieniłam nawyki żywieniowe. Poleciłam już kilku osobom kontakt z Waszą Poradnią i uważam, że przestrzeganie odpowiedniej diety jest jedynym skutecznym sposobem pozbycia się nadwagi."
Beata J., lat 42

"Program spełnił moje oczekiwania a nawet więcej i był wart swojej ceny. Już polecam ten system moim przyjaciółkom."
Zadowolona Małgorzata z Łodzi, lat 37

"(...) program spełnił moje oczekiwania. Cena jest spora, ale z drugiej strony wydatek ten jest jednorazowy, a w zamian otrzymałam dietę, która jest dopasowana w 100% do moich upodobań i stylu życia. A na dodatek mogę ją w przyszłości ponownie zastosować. "
Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

CO JEST NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ PROGRAMU ZDANIEM NASZYCH KLIENTÓW?

Wymierna utrata kilogramów to oczywiście największa zaleta programu. Aby odchudzanie mogło przebiegać sprawnie, potrzebna jest także pomoc osoby, która będzie wspierała nas w trudnych chwilach. Takie wsparcie zapewnia przez cały czas trwania abonamentu (30 dni) Twój indywidualny dietetyk. Przeczytaj co na temat współpracy z dietetykiem programu mają do powiedzenia niektórzy Klienci:

"Największą zaletą programu jest stały kontakt z dietetykiem. Można w każdej chwili zwrócić się do specjalisty z wątpliwościami, a na odpowiedź nie trzeba czekać długo. W moim przypadku zaledwie kilka godzin do jednego dnia."
Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

"(...) stałe wsparcie i możliwość kontaktu z dietetykiem są dodatkowym bodźcem zachęcającym do przestrzegania zasad diety."
Beata J., lat 42

"Porady, wskazówki żywieniowe, a przede wszystkim świadomość, że ktoś pomaga mi w tych moich zmaganiach z kilogramami, pisze do mnie, pyta o moje samopoczucie. Myślę , że w moim przypadku zadziałało sumienie. Nie tylko mi zależało na schudnięciu, ale również osobie która się mną _opiekowała_ no więc jak mogłabym się objadać? To byłoby nie fair."
Katarzyna z Warszawy, lat 27

"Najbardziej podobała mi się możliwość szybkiego kontaktu z dietetykiem i możliwości modyfikacji diety według moich potrzeb."
Zadowolona Małgorzata z Łodzi, lat 37

"Największą zaletą programu jest oczywiście możliwość indywidualnych konsultacji z dietetykiem w każdej chwili (szczególnie w momentach zwątpienia!) i fakt, ze przygotowanie potraw naprawdę wymagało minimum wysiłku i czasu."
Dorota - lat 35, zabiegana mama 3 chłopców

"Podobało mi się dostosowanie posiłków do trybu dnia (np. możliwość przygotowania sałatek na drugi dzień do pracy), i prostota wykonania dań."
Iza - asystentka z Warszawy, lat 30

"Dla mnie głównymi zaletami są: kontakt mailowy, możliwość zadawania pytań o każdej porze, elastyczność czasowa, zaangażowanie konsultantki, dostosowanie diety do moich upodobań kulinarnych"
Ania, nauczycielka, lat 27

"Prostota przygotowanych zestawów, dostosowanie zestawów do moich godzin pracy możliwości przygotowania posiłku."
Ewa z Warszawy, lat 45

"Największa zaleta - brak stresów związanych z tym, czy wszystko robię dobrze, czy nie zaszkodzę sobie, czy może powinnam kupić jakieś nowe cudo... czy to działa, czy nie działa... dałam sobie i Wam miesiąc - i było warto."
Iza z Warszawy, lat 33

ZOBACZ JAK WYGLĄDA DIETA?

Być może boisz się tego jak będzie wyglądać Twoja nowa dieta? Jesteś zapracowana, masz bardzo mało czasu dla siebie, a może prowadzisz nieregularny tryb życia.... Nie martw się, bo żadna z tych sytuacji nie stanowi dla nas problemu! Proponowane przez nas diety są w 100% dopasowane do stylu życia każdego Klienta osobno i biorą pod uwagę zarówno Twój czas, który możesz przeznaczyć na przygotowanie posiłków jak i Twoje preferencje smakowe. Posłuchaj tych, którzy stosowali już nasze diety:

"Dieta, którą dla mnie opracowano spełniła moje oczekiwania - jest smaczna, urozmaicona, a co najważniejsze posiłki są szybkie w przygotowaniu. Nie odczuwałam dokuczającego uczucia głodu."
Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

"Dieta była bardzo smaczna, nie czułam głodu."
Iza - asystentka z Warszawy, lat 30

"Byłam trochę głodna, ale tylko w pierwszym tygodniu. Posiłki były smaczne. Posiłki były smaczne. Kilka potraw zagościło u nas na stale :) Szczególnie cenie sobie pomysły na lekkie sałatki."
Dorota - lat 35, zabiegana mama 3 chłopców

"Dla mnie dieta była smaczna , posiłki wystarczające, nie odczuwałam głodu"
Ewa z Warszawy, lat 45

"Bardzo doceniam to, że posiłki są smaczne i ich przygotowanie zajmuje mi naprawdę niewiele czasu."
Beata J., lat 42

Dieta była bardzo smaczna i naprawdę nie czułam się głodna. Mój organizm tak przyzwyczaił się do takiego schematu odżywiania, że teraz nadal stosuję przekazane mi zalecenia żywieniowe.
Katarzyna z Warszawy, lat 27

Pierwsze dni były trudne. Dieta oczyszczająca wymaga silnej woli, ale potem było już coraz lepiej. Posiłki smaczne i objętościowo duże. Miałam kryzysowe momenty, ale szklanka soku warzywnego ratowała mnie w trudnych chwilach. I co bardzo ważne: cały czas czuję przypływ energii.
Beata z Warszawy, lat 42


Dowiedz się więcej o Programie Odchudzania OPIEKA
Co otrzymasz w ramach programu
Co zrobić aby skorzystać z Programu Odchudzania OPIEKA ?
Ile kosztuje i jak wykupić abonament na Program OPIEKA ?
POLICZ SWOJE BMI i sprawdz czy powinnaś się odchudzać
Opinie naszych KlientekOpis programuCo dostajeszZacznij już dziś!Policz swoje BMICeny i warunki zakupu abonamentuOpinie Klientów
Trochę liczb
i faktów:
Na koniec każdego Klienta posimy o oce- nienie naszego Progra- mu w skali od 0 do 10
Jesteśmy dumni z wyniku! ŚREDNIA OCENA PROGRAMU OPIEKA to 9,4 pkt !

PRZEKONAJ SIĘ ILE MOŻESZ Z NAMI SCHUDNĄĆ

Każdy z nas jest inny i dlatego trochę inaczej reaguje na dietę. Jeste- śmy jednak dumni z tego, że od początku istnienia naszego Programu KAŻDY kożstający z niego Klient schudł!
A oto statystyki:

PO 4 TYGODNIACH:

ŚREDNIA UTRATA KILOGRAMÓW
- 4,2 kg
ŚREDNIA UTRATA CM W PASIE
- 5,6 cm
ŚREDNIA UTRATA CM W BIODRACH
- 3,7 cm
Co piszą nasi Klienci:

"Ten program spełnił moje oczekiwania - uwierzyłam, że mogę schudnąć i już teraz wiem, że będę chudła."
Iza z Warszawy, lat 33

"Program OPIEKA to moim zdaniem bardzo skuteczna pomoc przy odchudzaniu (...)"
Beata J., lat 42

"Program spełnił moje oczekiwania a nawet więcej i był wart swojej ceny.
Już polecam ten system moim przyjaciółkom."
Zadowolona Małgorzata z Łodzi, lat 37

"(...) program spełnił moje oczekiwania. Cena jest spora, ale z drugiej strony wydatek ten jest jednorazowy, a w zamian otrzymałam dietę, która jest dopasowana w 100% do moich upodobań i stylu życia. A na dodatek mogę ją w przyszłości ponownie zastosować. "
Anna K., lat 20, studentka z Krakowa

"(...) stałe wsparcie i możliwość kontaktu z dietetykiem są dodatkowym bodźcem zachęcającym do przestrzegania zasad diety."
Beata J., lat 42

"Dla mnie dieta była smaczna, posiłki wystarczające, nie odczuwałam głodu"
Ewa z Warszawy,
lat 45


WIĘCEJ OPINIIA K T U A L N O Ś C I
OGŁASZAMY REKRUTACJĘ: OFERTA PRACY STAŁEJ DLA DIETETYKA
Nowe logo i nowy wizerunek FOOD LINE i TwojaDieta.pl
Weź udział w badaniach! W nagrodę - bon do hipermarketu!
Nowy wygląd naszego serwisu
Nowa siedziba Poradni Żywieniowej FOOD LINE
wszystkie newsy
| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Dodaj do ulubionych     Startuj z nami     Poleć nas
(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2007
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.