Dieta, skuteczne odchudzanie
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ ZDROWA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ SZCZUPŁA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ PIĘKNA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJA KONDYCJA
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE PSYCHE
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE DZIECKO
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie AKTUALNOŚCI
Sprawdź co powie nasz dietetyk...
Twoja obecna waga kg
Ile chciałabyś ważyć kg
Twój wzrost cm
SZUKAJ NA STRONIE:

ZOBACZ NASZE
WSZYSTKIE PROGRAMY
Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
Indywidualna dieta - skuteczna, bo dopasowana
do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości.
Stały kontakt i opieka dietetyka on-line
opinie klientów Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
dowiedz się więcej Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie

  jesteś w: strona główna / PROGRAM ODCHUDZANIA OPIEKA
 

Schudnąć może każdy! Ty również!

Dlaczego więc tak wiele osób mimo częstych prób nie może osiągnąć wymarzonej wagi? Odpowiedź jest prosta - ponieważ ich plan odchudzania NIE JEST dopasowany do ich indywidualnych potrzeb!

Poradnia Żywieniowa Food Line istnieje od 2001 - od tego czasu pomogliśmy już schudnąć kilku tysiącom osób. Naszymi klientami byli różni ludzie - pracownicy fizyczni i biurowi, managerowie, dyrektorzy, nauczyciele, modelki, a także kilka osób dobrze znanych z telewizyjnego ekranu. Pomogliśmy im nie tylko schudnąć, ale też zmienić nawyki żywieniowe i utrzymać osiągniętą wagę. Jesteśmy skuteczni ponieważ nie stosujemy schematów - do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dla każdego przygotowujemy indywidualną dietę. Dlatego właśnie nasi Klienci polecają nas sobie nawzajem - to dla nas najlepsza reklama! Zobacz jak możemy pomóc także Tobie!

Wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom osób korzystających z serwisu www.TwojaDieta.pl stworzyliśmy autorski Program Odchudzania, z którego może skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania i ilości zbędnych kilogramów - Program Odchudzania OPIEKA.

Nasz Program to połączenie wygody i niezależności jaką daje internet z profesjonalizmem i doświadczeniem jakie posiadają nasi dietetycy. To idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą skorzystać z osobistej porady dietetyka. Nie musisz umawiać się na spotkanie, tracić czasu w poczekalni ani płacić za wizytę. Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji zawsze kiedy ich potrzebujesz i to przez cały czas trwania Programu. Jednocześnie masz zapewnioną pełną dyskrecję i prywatność.

Co otrzymasz wykupując abonament na Program Odchudzania OPIEKA?
Wszystko, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w odchudzaniu, a więc:

 • Indywidualną dietę
  Ułożymy dla Ciebie indywidualną dietę - smaczną, zdrową, niskokaloryczną i co najważniejsze skuteczną, bo w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Dieta będzie rozpisane na posiłki - przygotowując ją uwzględnimy nie tylko Twoje upodobania kulinarne i styl życia, ale także Twoje przyzwyczajenia i charakter pracy. Nawet stopień trudności przepisów dostosujemy do Twojego czasu i umiejętności - jeśli brak Ci czasu lub nie potrafisz gotować dania które znajdą się w Twojej diecie będą szybkie i proste w przygotowaniu, a jednoczenie oryginalne i smaczne!

  Nie musisz kupować żadnych preparatów ani specjalnej żywności. Dieta przygotowana przez naszych dietetyków zapewni Ci nie tylko sukces w odchudzaniu, ale też dobry nastrój i samopoczucie.

 • Możliwość modyfikacji diety
  Mimo, że dieta którą od nas otrzymasz będzie dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań przez cały czas trwania Programu będziesz mieć możliwość jej bezpłatnej modyfikacji. Poprosimy Cię, abyś ważyła się co tydzień i w zależności od osiąganych przez Ciebie efektów będziemy modyfikować Twoją dietę tak, aby przez cały czas była skuteczna.

 • Stały kontakt i konsultacje z dietetykiem
  Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania Programu. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować poprzez internet - odpowiemy na Twoje pytania, wesprzemy w trudnych chwilach, zmotywujemy do dalszego odchudzania.

  Odchudzanie wymaga nie tylko dobrej diety, ale też silnej motywacji i wytrwałości, a tych niestety najczęściej brakuje już po kilku dniach diety. To właśnie jest główną przyczyną niepowodzeń w czasie odchudzania. My nie pozwolimy Ci ponieść porażki. Będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie. Przez cały czas trwania Programu będziemy wzmacniać Twoją motywację. Wspólnie będziemy pracować na Twój sukces.

Co zrobić aby skorzystać z Programu Odchudzania OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Ile kosztuje i jak wykupić abonament na Program OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Dowiedz się więcej o Programie Odchudzania OPIEKA.
Zajrzyj TUTAJ >>>

POLICZ SWOJE BMI i sprawdz czy powinnaś się odchudzać.
Zajrzyj TUTAJ >>>
| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Informacja o cookies |

(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2006
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jak schudnąć - odchudzanie, diety, porady dietetyczne, dieta, dietetyk. Zdrowa żywność, zdrowe odżywianie i zdrowe żywienie. Dieta uroda i zdrowie. Dietetycy pomagają schudnąć