Dieta, skuteczne odchudzanie
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ ZDROWA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ SZCZUPŁA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie BĄDŹ PIĘKNA!
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJA KONDYCJA
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE PSYCHE
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie TWOJE DZIECKO
  Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie AKTUALNOŚCI
Sprawdź co powie nasz dietetyk...
Twoja obecna waga kg
Ile chciałabyś ważyć kg
Twój wzrost cm
LOGIN
HASŁO
Zarejestruj się
Dlaczego warto?
Zapomniałaś hasła?
SZUKAJ NA STRONIE:

ZOBACZ NASZE
WSZYSTKIE PROGRAMY
Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
Indywidualna dieta - skuteczna, bo dopasowana
do Twoich potrzeb, upodobań i możliwości.
Stały kontakt i opieka dietetyka on-line
opinie klientów Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie
dowiedz się więcej Odchudzanie, Dieta - Twojadieta.pl - Twoja Dieta indywidualna, odchudzanie

  jesteś w: strona główna / PROGRAM ODCHUDZANIA OPIEKA
 

Schudnąć może każdy! Ty również!

Dlaczego więc tak wiele osób mimo częstych prób nie może osiągnąć wymarzonej wagi? Odpowiedź jest prosta - ponieważ ich plan odchudzania NIE JEST dopasowany do ich indywidualnych potrzeb!

Poradnia Żywieniowa Food Line istnieje od 2001 - od tego czasu pomogliśmy już schudnąć kilku tysiącom osób. Naszymi klientami byli różni ludzie - pracownicy fizyczni i biurowi, managerowie, dyrektorzy, nauczyciele, modelki, a także kilka osób dobrze znanych z telewizyjnego ekranu. Pomogliśmy im nie tylko schudnąć, ale też zmienić nawyki żywieniowe i utrzymać osiągniętą wagę. Jesteśmy skuteczni ponieważ nie stosujemy schematów - do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dla każdego przygotowujemy indywidualną dietę. Dlatego właśnie nasi Klienci polecają nas sobie nawzajem - to dla nas najlepsza reklama! Zobacz jak możemy pomóc także Tobie!

Wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom osób korzystających z serwisu www.TwojaDieta.pl stworzyliśmy autorski Program Odchudzania, z którego może skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania i ilości zbędnych kilogramów - Program Odchudzania OPIEKA.

Nasz Program to połączenie wygody i niezależności jaką daje internet z profesjonalizmem i doświadczeniem jakie posiadają nasi dietetycy. To idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą skorzystać z osobistej porady dietetyka. Nie musisz umawiać się na spotkanie, tracić czasu w poczekalni ani płacić za wizytę. Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji zawsze kiedy ich potrzebujesz i to przez cały czas trwania Programu. Jednocześnie masz zapewnioną pełną dyskrecję i prywatność.

Co otrzymasz wykupując abonament na Program Odchudzania OPIEKA?
Wszystko, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w odchudzaniu, a więc:

 • Indywidualną dietę
  Ułożymy dla Ciebie indywidualną dietę - smaczną, zdrową, niskokaloryczną i co najważniejsze skuteczną, bo w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Dieta będzie rozpisane na posiłki - przygotowując ją uwzględnimy nie tylko Twoje upodobania kulinarne i styl życia, ale także Twoje przyzwyczajenia i charakter pracy. Nawet stopień trudności przepisów dostosujemy do Twojego czasu i umiejętności - jeśli brak Ci czasu lub nie potrafisz gotować dania które znajdą się w Twojej diecie będą szybkie i proste w przygotowaniu, a jednoczenie oryginalne i smaczne!

  Nie musisz kupować żadnych preparatów ani specjalnej żywności. Dieta przygotowana przez naszych dietetyków zapewni Ci nie tylko sukces w odchudzaniu, ale też dobry nastrój i samopoczucie.

 • Możliwość modyfikacji diety
  Mimo, że dieta którą od nas otrzymasz będzie dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań przez cały czas trwania Programu będziesz mieć możliwość jej bezpłatnej modyfikacji. Poprosimy Cię, abyś ważyła się co tydzień i w zależności od osiąganych przez Ciebie efektów będziemy modyfikować Twoją dietę tak, aby przez cały czas była skuteczna.

 • Stały kontakt i konsultacje z dietetykiem
  Nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania Programu. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować poprzez internet - odpowiemy na Twoje pytania, wesprzemy w trudnych chwilach, zmotywujemy do dalszego odchudzania.

  Odchudzanie wymaga nie tylko dobrej diety, ale też silnej motywacji i wytrwałości, a tych niestety najczęściej brakuje już po kilku dniach diety. To właśnie jest główną przyczyną niepowodzeń w czasie odchudzania. My nie pozwolimy Ci ponieść porażki. Będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie. Przez cały czas trwania Programu będziemy wzmacniać Twoją motywację. Wspólnie będziemy pracować na Twój sukces.

Co zrobić aby skorzystać z Programu Odchudzania OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Ile kosztuje i jak wykupić abonament na Program OPIEKA?
Zajrzyj TUTAJ >>>

Dowiedz się więcej o Programie Odchudzania OPIEKA.
Zajrzyj TUTAJ >>>

POLICZ SWOJE BMI i sprawdz czy powinnaś się odchudzać.
Zajrzyj TUTAJ >>>
| redakcja | o serwisie | współpraca | kontakt | reklama | Informacja o cookies |

(C) Copyright Poradnia Żywieniowa FOOD LINE 2000-2006
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi.
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Jak schudnąć - odchudzanie, diety, porady dietetyczne, dieta, dietetyk. Zdrowa żywność, zdrowe odżywianie i zdrowe żywienie. Dieta uroda i zdrowie. Dietetycy pomagają schudnąć